Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pruva Mudanya'da yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Altıniş İnşaat imzasıyla Bursa Mudanya'da konumlandırılan Pruva Mudanya projesinde yüzde 50 peşinatla kalanı teslimde ödeme fırsatı sunuluyor.

Bursa'nın en değerli yaşam alanlarından Mudanya'da yükselen Pruva Mudanya projesinde toplam 35 daireye yer veriliyor. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu projede alanları 150 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede daire fiyatları 400 bin TL ile 515 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yatıırmcılara yüzde 50 peşinat, kalanı teslimde ödeme fırsatı sunulan Pruva Mudanya projesi limana ve sahile 850 metre, Yıldıztepe'ye 1 kilometre, BUDO Deniz Otobüsü'ne ve merkeze 2,5 kilometre, İDO Deniz Otobüsü'ne 7 kilometre, Bursa Çevre Yolu'na 16 kilometre, Korupark AVM'ye 18 kilometre mesafede yükseliyor.

Sakinlerine mavi ve yeşili bir arada sunan projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, fitness merkezi ve peyzaj alanları yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.altinisinsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.