Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Qarma Gümüşlük’teki villalar özellikleri ile dikkat çekiyor

Muğla Bodrum Gümüşlük’te hayata geçirilen Qarma Gümüşlük’te villa fiyatları 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Proje, özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

aPad Estates tarafından hayata geçirilen Qarma Gümüşlük projesi, Muğla Bodrum Gümüşlük’te yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Ağustos 2019’da yapılacağı Qarma Gümüşlük’te fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

8 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

11 bin 500 metrekare üzerinde yükselen Qarma Gümüşlük; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 8 adet villadan meydana geliyor. Qarma Gümüşlük’teki villalar 86 metrekare ile 189 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

QARMA GÜMÜŞLÜK FİYAT LİSTESİ (MART 2019)

  • 2+1 villalar 1 milyon 400 bin TL’den,
  • 3+1 villalar 1 milyon 925 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu Qarma Gümüşlük’teki villaların teslimlerinin Ağustos 2019’da yapılması planlanıyor.

ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

8 adet tek katlı villalardan meydana gelen Qarma Gümüşlük projesi, Karakaya Köyü sınırları içerisinde yer alıyor. Türkiye’nin en güzel gün batımı manzaralarından birinin sunulduğu Qarma Gümüşlük’te yer alacak olan villa sakinlerine geniş bahçe ile teraslar, meyve bahçeleri ve açık yüzme havuzu sunuluyor.