Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

QNB Finansbank’tan bayram müjdesi: Kredini şimdi al 3 ay sonra öde!

Bayram öncesinde QNB Finansbank ihtiyaç sahiplerine çok özel bir bayram kredisi kampanyası geliştirdi!

QNB Finansbank’tan bayram kredisini şimdi alanlar ödemelerine 3 ay sonra başlıyor. Türkiye’nin en köklü bankalarından QNB Finansbank Ramazan Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel bir kampanya geliştirdi. Bayrama özel uygun faiz oranlı kredi kampanyasında ödemeler ise kredi kullanıldıktan 3 ay sonra ödenmeye başlıyor.

Ramazan Bayramı’na özel nakit ihtiyacı olan QNB Finansbank müşterileri için geliştirilen kredi kampanyasında çok uygun taksitlerle ve ‘şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla’ fırsatıyla istenilen tutarlarda ihtiyaç kredisi temin ediliyor.

Çok cazip ödeme imkanları sunulan QNB Finansbank’tan günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vade imkanı ile 15 bin TL tutarına kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca QNB Finansbank müşterileri Ramazan Bayramı öncesinde kullandıkları ihtiyaç kredilerinin taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlıyor.

İnternet bankacılığı ve/veya mobil bankacılık ile QNB Finansbank müşterilerine özel geliştirilen bayram kredisi kampanyasından yararlanılabiliyor. Çok özel avantajlar ile bayram kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvuruların internet bankacılığı ya da mobil bankacılık aracılığıyla hemen yapıp kredilerini anında hesaplarına yükleyebiliyorlar.

QNB Finansbank müşterisi olmayan ancak Ramazan Bayramı kredi kampanyasından faydalanmak isteyen tüketiciler ise müşteri olabilmek için 5030’a T.C Kimlik numaralarını kısa mesaj şeklinde gönderebilir ya da www.qnbfinansbank.com internet adresi üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. 15 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı için acele edin!