Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

QNB Finansbank’tan günde 15 TL’ye 15 bin TL kredi

Türkiye’nin önde gelen bankalarından QNB Finansbank tarafından günde sadece 15 TL ile 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilebiliyor.

Eğitim, sağlık, seyahat, teknolojik harcamalar, konut taşıma, bayram ve yılbaşı dönemleri gibi aniden gelişebilecek plansız ya da birçok planlı gider için çeşitli bankalar tarafından ihtiyaç kredisi hizmeti veriliyor.

Kredi konusunda müşterisine en cömert davranan ve en düşük faiz oranlarını belirlemekte güven vaat eden QNB Finansbank ile artık ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmıyor. Bankadan ihtiyaç kredisine başvuranlara günde sadece 15 TL’lik bir ödemeyle 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunulabiliyor. Üstelik ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanlara tüm bu cazip koşulların yanında bir de 48 aya kadar vade seçeneği sunuluyor.

QNB Finansbank’ın yeni reklam filmi ile tanıtılan yeni kampanyası günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL’ye kadar nakit desteği kampanyası 14 Mart 2018 tarihine kadar sürecek.

“Finansçı tüm gücüyle yanınızda!” sloganı ile kamuoyunda duyurulan kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüketiciler QNB Finansbank’ın cep şubesine giriş yaparak ya da bankanın www.qnbfinansbank.com adresinden internet bankacılığına erişim sağlayarak kredi başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Müşterilerine büyük kolaylık sağlayan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüketiciler banka şubesine gitmeye gerek duymadan ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında her türlü oluşabilecek için ihtiyaç için günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilebilecek. Tüketiciye ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebilmesi için düşük miktarlarda uzun vade imkanları sunulacak. 15 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri 48 ay vade seçeneği ile tahsil edilebilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler QNB Finansbank’ın internet bankacılığı ya da cep şubesini kullanarak başvurularını yapabilecek.

Startı verilen kampanyadan yararlanmak isteyenleri acele etmesi gerekiyor. Kampanyanın geçerlilik süresi 14 Mart 2018 tarihinde son bulacak.