Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Quadrom Palas'ta metrekare fiyatları 3 bin 750 TL'den başlıyor

Ulaşım arterlerine yakınlığıyla kısa sürede yüksek prim yapması öngörülen Quadrom Palas projesinden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Ado Yapı imzasıyla Bahçelievler Soğanlı Mahallesi'nde yükselen Quadrom Palas projesi 3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 4 blokta toplam 117 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Büyüklükleri 66 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları ise 3 bin 750 TL ile 4 bin 200 TL arasında değişiyor.

Banka kredisiyle daire satın alınabilen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı alıcılardan büyük ilgi görüyor. Bahçelievler Devlet Hastanesi'ne yürüme mesafesinde yükselen Quadrom Palas projesinin Aralık 2017'de tamamlanarak saahiplerine teslim edileceği öngörülüyor. Proje tamamlandığında en düşük kira ücretinin bin TL ile bin 200 TL arasında olması bekleniyor.

Bin 500 metrekarelik alanı peyzaj alanlarına ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor.