Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Quasar İstanbul’da ışıklar yandı

Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi tarafından İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Şişli'de inşa edilen Quasar İstanbul projesinde yaşam başladı.

İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden olan Şişli’de yükselen Quasar İstanbul’da yaşam başladı. Lokasyonu ve özellikleriyle yatırımcılara yüksek standartlar sunan Quasar İstanbul, şehrin tam kalbinde yükselmesiyle yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

2016 yılında iskanı alınan ve yaşamı en iyi hale getirme felsefesi ile hayata geçirilen Quasar İstanbul, içinde barındırdığı Fairmont Otel, Quasar ve Fairmont rezidanslar, Fairmont tarafından yönetilecek olan A+ Executive ofisler, home ofisler ve ünlü yeme içme markalarından oluşan mağazaları ile proje sakinlerince kullanılmaya başlandı.

Türkiye ekonomisine güvenen, projenin ve yer aldığı lokasyonun gücüne inanan yüzde 100 İsviçre sermayeli yatırım fonu Viatrans dünyadaki ilk rezidans projesini Türkiye’de gerçekleştirdi.

Quasar İstanbul’da 1+1’den 3+1’e kadar değişen 257 adet konut, 52 adet ofis ve 17 adet ticari ünite bulunuyor.

Quasar İstanbul, Türkiye’de ilk kez açılan, tüm dünyada 70’ten fazla oteli bulunan 110 yıllık beş yıldızlı otel zinciri Fairmont’a da ev sahipliği yapıyor. Projenin sunduğu bir diğer imkan da Fairmont markası tarafından işletilecek 64 adet, tümü boğaz manzaralı Fairmont rezidansa sahip olması.