Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Quattordici'de hemen teslim satışlar devam ediyor

Veryeriler İnşaat imzasıyla Çeşme'de konumlandırılan Quattordici projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede fiaytlar 1 milyon dolardan başlıyor.

Ege'nin incisi Çeşme'nin en değerli koylarından Ayasaranda Koyu’nda 3 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Quattordici projesinde sınırlı sayıda konut sahiplerini bekliyor. Toplam 8 dubleks villa ve 6 suit odadan meydana gelen projede; 1+1 tipinde tasarlanan suit odaların büyüklükleri 55 metrekare ile 600 metrekare arasında, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanan villaların büyüklükleri ie 171 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor.

Çeşme merkeze 1,5 kilometre, marinaya 2 kilometre mesafede bulunan Quattordici projesinde fiyatlar 1 milyon dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Her villanın kendine ait müstakil bahçesinin ve havuzunun bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve peyzaj alanları bulunuyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.quattordici.com.tr adresinden ya da 0232 716 91 96 numaralı telefondan erişilebiliyor.