Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Queen Central Park Bomonti, Arap yatırımcıya tanıtılacak

Sinpaş GYO'nun simge projesi olarak hayata geçirilen Queen Central Park Bomonti, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi'nde yatırımcılara tanıtılacak.

Gayrimenkul sektörünün temsilcileri ile yatırımcıları aynı çatı altında buluşturacak olan 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, 23-24 Nisan 2016 tarihlerinde Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenecek. Körfez ülkelerinden Abu Dabi, Kuveyt ve Katar başta olmak üzere Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan ve Dubai gibi ülkelerden gelecek seçkin yatırımcı ve acentaların ziyaret edeceği fuarda Sinpaş GYO'nun simge projesi Queen Central Park Bomonti de yatırımcılara tanıtılacak.

İstanbul'u taçlandıran proje: Queen Central Park Bomonti

Sinpaş'ın Bomonti'de hayata geçirdiği en yeni projesi Queen Central Park; eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla yatırımcının ilgisini çekiyor. Kültür ve sanat merkezleri ile Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a yürüme mesafesinde yer alan projede 10 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor. Sakinlerine, şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde yaşama imkanı sağlayan Queen Central Park Bomonti, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve “HIGHLIFE” temalı evleri sayesinde avantajlı yatırım fırsatı da sağlayacak.