Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Radius Residence satışa çıkmak için gün sayıyor

Mutlu İnşaat tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Esenyurt'ta hayata geçirilen Radius Residence önümüzdeki günlerde satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Konut yatırımcısının vazgeçemediği bölgelerin başında gelen Esenyurt'ta inşa edilecek olan Radius Residence projesinin satışlarına 21 Ocak'ta başlanıyor. Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 31 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor.

Ön talep toplama dönemi bir süredir devam eden projede konutların metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 300 TL arasında değişiklik gösteriyor. 9 blokta toplam 376 daire ve 33 adet ticari birimden meydana gelen Radius Residence projesi Esenyurt Üniversitesi'ne sadece 100 metre mesafede inşa ediliyor.

Konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırımın da kapılarını aralayan Radius Residence projesiyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.buradayasamakisterim.com adresinden ulaşılabiliyor. Projeye ait ödeme planının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.