Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

“Raylı sistem projesi ofis yatırımlarını olumlu yönde etkileyecek”

Emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş, önümüzdeki dönemde İstanbul’un ofis yatırımlarında değer kazanması beklenen bölgelerini açıkladı.

Türkiye’nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş, geçtiğimiz günlerde katıldığı Re-Max kongresinde katılımcılara, İstanbul’un ofis yatırımlarında değer kazanacak bölgelerini açıkladı.

İlk olarak Ataşehir bölgesi Anadolu yakasında her iki köprüye ulaşımın rahatça sağlandığı bölge son yılların iş yeri yatırımında cazibe merkezi olmaya devam edeceğini ifade eden Kırmızıtaş, “Ümraniye-Ataşehir-Göztepe Metro Hattı ve Kadıköy-Ataşehir raylı sistem projesinin ofis yatırımlarına olumlu etkisi olacağını beklemekteyiz”dedi.

İkinci olarak İstanbul-Maltepe- Kurtköy hattında Pendik-Kadıköy metro hattının ulaşımı son derece kolaylaştırdığına dikkat çeken Kırmızıtaş, sözlerine şu şekilde devam etti: “Maltepe ve Kartal a göre ofis fiyatlarının daha uygun olduğu Kurtköy bölgesinde de nitelikli ofislerin kira bedelleri yükselmiş durumda. Son olarak Seyrantepe bölgesinde Cendere Vadisi dönüşüm projesi, kentsel dönüşüm projeleri, 4. Levent Hacıosman metrosunun Seyrantepe bağlantısının açılması bölgedeki fiyatları yükseltmektedir.”