Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Real City Güngören'de sektöre kazandırılıyor

İstanbul avrupa Yakasının Güngören ilçesine bağlı Merkez Mahallesinde yükselen Real City Oliv Yapı, OND Yapı ve Zemin Yapı işbirliğinde sektöre kazandırılıyor.

İstanbul'un merkezi noktalarından Güngören'de yaşama kazandırılan Real City projesinde daire ve dükkan seçeneklerine yer veriliyor. Real City Güngören projesine toplam 196 adet daire yer alıyor. 2+1 ve 3+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneklerine yer verilen konut projesinde fiyatlar ise 530 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

4 bin metrekare alan üzerinde inşası gerçekleştirilen Real City projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 73 metrekareden start verip 174 metrekareye kadar yükseliyor. Anahtar teslimlerinin Şubat 2019 tarihinde yapılması hedef belirlenen proje değerli bir ortaklıkla İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Güngören'de sektöre kazandırılıyor.

Real City projesi Güngören'de 4 bin metrekare arsa üzerine yerleşiyor. 3 bloktan oluşan Real City projesinde 96 adet konut bulunuyor. 2+1, 3+1 ve dubleks konutların bulunduğu Real City projesinde konutların büyüklükleri 73 metrekare ile 174,84 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

REAL CİTY GÜNGÖREN DAİRE PLANLARI VE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

  • 2+1 kat planında tasarlanan konutlar 530 bin TL ile 670 bin TL arasında değien fiyatlarla,

  • 3+1 kat planında tasarlanan konutlar 850 bin TL ile 900 bin TL arasında değişen fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Real City projesinden konut satın almak siteyenler yüzde 30 peşinat ile hayallerini gerçekleştirebiliyor. Geri kalan konut bedeli ise firma bünyesinde sağlanan finansman ile 24 ay vade tahsil edilebiliyor.

REAL CİTY GÜNGÖREN SOSYAL OLANAKLAR

Real Cİty Güngören projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Kapalı otopark

  • Sosyal tesis yer alıyor.