AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Nef Bahçelievler
2 Ay Sonra Teslim
Nef Bahçelievler İstanbul Avrupa / Bahçelievler Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Real Konaklar Yedikule yakında görücüye çıkacak

İstanbul Avrupa Yakasının en eski yerleşim yerlerinden Yedikule semtinde hayata kazandırılan Real Konaklar Yedikule görücüye çıkmak için gün saymaya başladı.

Konut sektöründe attıkları adımlarla adından söz ettiren Real Grup imzasını taşıyan Real Konaklar Yedikule İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçesi Fatih’e bağlı Yedikule semtinde hayata kazandırılıyor.

Konumu itibariyle özellikle konut yatırımcılarının yakın markajına girmeyi başaran Real Konaklar Yedikule projesi görücüye çıkmak için gün saymaya başladı. Sektörün başarılı ismi Real Grup imzalı Real Konaklar Yedikule projesi 19 Nisan Perşembe günü düzenlenecek olan basın lansmanı ile konut sektörü yatırımcılarına, konut sektörü temsilcilerine ve ilgili basın mensuplarına tanıtılacak.

Real Konaklar Yedikule projesinin düzenlenecek lansmanla birlikte resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Merkezi konumu, lüks donatıları ve sağladığı ayrıcalıklar ile dikkat çeken projenin lansmanına Real Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı ve Real Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Nuri Dokumacı ev sahipliği yapacak.

19 Nisan 2018 Perşembe günü basının karşısına çıkacak Real Konaklar Yedikule projesinde resmi satışların startı da verilmiş olacak. Özellikle konumu ile dikkat çeken projede ayrıcalıklı sosyal donatıları, lüks ve ihtiyaçlara yönelik geliştirilen standartları ile karlı yatırım için çeşitli avantajlar sağlanıyor.

Real Yapı Real Konakları Yedikule İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçesi Fatih’e bağlı sahil semti Yedikule’de yaşama kazandırılıyor. Proje yakın zamanda gerçekleştirilecek basın lansmanın ardından resmen satışa sunulacak.