Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Real Life Konakları'nda satışlar devam ediyor

Kemerburgaz'ın en değerli yatırımcılarından Metal Yapı Konut tarafından yükselen Real Life projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Kumburgaz'da ürettiği projelerle yatırımcısına doğayla iç içe bir yaşam sunan Metal Yapı Konut'un aynı bölgede inşa ettiği Real Life projesi; Belgrad Ormanları’nın ve Kasımpaşa Spor Tesisleri'nin hemen yanında yer alan 13 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Toplam 156 daireye yer verilen Real Life projesinde her blokta 4 daire yer alıyor. Bahçeli ve çatı dubleksi 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu Real Life Kumburgaz'da dairelerin büyüklükleri 156 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Her dairenin konumuna göre bahçe ve balkonları, ayrı depoları ve hobi odalarının bulunduğu proje; Kumburgaz'ın en değerli projeleri arasında gösteriliyor.

Açık havuz ve spor tesisi gibi sosyal alanlarına ek olarak uluslararası standartlardaki golf sahası ve binicilik kulübüne yakınlığı ile aileler için ideal bir ortam sunan Real Life'ta teslimlere Nisan ayında başlanması planlanıyor. Daire fiyatlarının 635 bin dolardan başlangıç gösterdiği proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.reallifemyk.com adresinden ya da 0212 322 1 999 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.