Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Real Yapı 550 milyon TL yatırım değeri olan Real Konakları projesini tanıttı

Real Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının tarihi ve köklü semtlerinden Yedikule’de yaşama kazandırılan Real Konakları projesini resmen satışa sundu.

Ön talepleri toplanmaya devam eden Yedikule’de yükselen Real Konakları Yedikule konut projesinde toplam 120 adet daireye yer alıyor. Projedeki dairelerin 18 ay içerisinde yeni sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Real Konaklar Yedikule Projesi’nin tanıtım toplantısında Real Yedikule Konakları konut projesine ve Real Group olarak İstanbul'da hayata kazandıracakları yeni projeleri hakkında önemli bilgiler paylaşan Real Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı, Real Grup olarak son 2 yıldır üzerinde çalıştıkları Real Konaklar Yedikule Projesi için ön talepleri almaya başladıklarını ifade etti.

Real Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı, 550 milyon TL değerle hayata geçirilen projedeki 120 daire için 120 seçkin aile aradıklarını ve 18 ay içinde konut anahtarlarının yeni sahiplerine verileceğini aktardı.

İstanbul'un en tarihi ve köklü yerleşim yerlerinden bir tanesi olan yedikule semtinin önümüzdeki günlerde daha da gelişeceğini söyleyen Başkan Dokumacı, “Durmak yok, yola devam” prensibiyle hareket ettiklerini ifade ederek, “Projeleri asla durdurmayacağız. Bugün fırsatı gören inşaat firmaları Türkiye’nin gelecek 20 yılına damgasını vuracak. İnşaat sektöründe kriz görmüyorum. Evet Türkiye’de inşaatta finans darlığı var ama burada akıllı proje yapan firmalar ve gerçekten ciddi şekilde dizayn anlamında, kalite anlamında öne çıkan firmaların önü çok açık. Kalite odaklı olacaksınız, yaptığın iş biraz aileye yönelik olacak. Ama bu alan özel bir alan, bu alanın maliyeti yüksek. Bu kriterlere uyan firmalar ciddi şekilde yol alacak” ifadelerini kullandı.

Dokuma Çengelköy’de 300 milyon TL değerle hayata geçirecekleri yeni bir proje olduğunu ve ona da 2019 yılının ilk çeyreği içerisinde start vereceklerini söyledi. Başkan Dokumacı ayrıca yaklaşık 400 milyon TL değerinde bir projeyi de Sarıyer’in Maslak semtinde hayat kazandıracaklarının haberini verdi.