Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Realist Tuzla 215 bin TL’den başlayan fiyatlarla Aralık’ta teslim

Tuzla’da yükselen Realist Tuzla'da son 20 konut için satışlar devam ediyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı Realist Tuzla’da fiyatlar 215 bin TL’den başlıyor.

Gelecek Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da hayata geçirilen Realist Tuzla’da son 20 konut için satışlar devam ediyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı Realist Tuzla’da fiyatlar 215 bin TL’den başlıyor. Realist Tuzla’daki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak planlandı.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Realist Tuzla, 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 134 konuttan meydana geliyor. Realist Tuzla’daki konutların büyüklükleri 69 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor.

Realist Tuzla’da yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüzde 10 indirimin yapıldığı Realist Tuzla’da şirket bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Realist Tuzla’daki konutların Aralık 2018’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

KONUT SAKİNLERİNE BİRÇOK SOSYAL YAŞAM ALANI SUNULUYOR

Realist Tuzla, 6 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Realist Tuzla’da yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Realist Tuzla; Tuzla Devlet Hastanesi'ne ve Tuzla Tersaneler'e 3 dakika, Tuzla Marina'ya 4 dakika, Viaport ve Neomarin AVM’ye 6 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 7 dakika yakınlıkta yükseliyor.