Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Referans Beylikdüzü satışa çıkmaya hazırlanıyor

Kiler GYO imzasıyla İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Referans Beylikdüzü projesinin satışlarına yakında başlanacak.

"Referans" markasıyla hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekleyen Kiler GYO, Beylikdüzü Yakuplu'da konumlandıracağı yeni projesi Referans Beylikdüzü için çalışmalara başladı. 31 bin 309 metreka alan üzerinde hayata geçirilecek olan Referans Beylikdüzü projesi 4 bloktan oluşacak.

Toplamda 868 konut ve 28 ticari birimin yer alacağı Referans Beylikdüzü'nde alanları 75 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer veriliyor. Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Referans Beylikdüzü'nde inşaat çalışmaları ve satışların 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Referans Beylikdüzü; D-100 Karayolu'na, TEM bağlantı yoluna ve Ambarlı Limanı'na yakınlığıyla yatıırmcılarına yüksek oranda prim vadediyor.