Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Referans Güneşli'de çok özel imkanlarla konut sahibi olun!

Kiler GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en işlek merkezlerinden Güneşli’de hayata kazandırılan Referans Güneşli’de çok özel imkanlar…

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Kiler GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından başlatılan vade farkını 0,45’e indiren kampanya ile çok özel projelerde çok özel fırsatlar sunuluyor. Bunlardan bir tanesi de Referans Güneşli…

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezleri arasında yer alan Güneşli lokasyonunda Kiler GYO kalitesi ve güvencesi ile sektöre kazandırılan Referans Güneşli projesinde vade farkı yüzde 0,45’e düşürüldü.

Toplam 240 adet bağımsız birime yer verilen Referans Güneşli projesi TEM Otoyolu’na ve Basın Ekspres Yolu’na bağlantıyı kolaylaştıran 2 tane ana bulvar üzerinde stratejik bir konumda yükseliyor.

Metro durağının hemen yanında 2 blok şeklinde yükselen Referans Güneşli projesinde 208 adet konut ve konutların yanı sıra 32 adet de mağazaya yer veriliyor. Karma konseptte yükselen projede toplam 240 adet bağımsız birim yer alıyor.

Metro ulaşımı ve ana yollar gibi çok önemli bir noktada yer alan Kiler GYO imzalı Referans Güneşli projesinde her türlü zevke ve her türlü ihtiyaca karşılık verebilecek nitelikte tasarlanan 1+1 daire planından 4,5+1 planına kadar tasarlanan konut seçeneklerine yer veriliyor.

Referans güneşli projesinde peşin alımlarda daire fiyatları 300 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Vade farkının Kiler GYO tarafından geliştirdiği konut alımlarını kolaylaştırmak adına başlattığı kampanya kapsamında yüzde 0,45 olarak belirlendiği Referans Güneşli’de çok özel ayrıcalıklarla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Merkezi konumu, prestijli yapısı ve zengin sosyal olanakları ile sektörde hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından büyük ilgi gören konut projesi sunduğu çeşitli imkanlar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Kiler GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Güneşli lokasyonunda yaşama kazandırılan karma konseptli Referans Güneşli projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Fitness merkezi

  • Sauna

  • Türk Hamamı

  • Yürüyüş parkuru

  • Spor odası

  • Çocuk oyun odası

  • Hobi salonu

  • Misafir süitleri

  • Kent meydanı