Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Referans Güneşli’den ‘ev’lendiren kampanya: Yüzde 20 indirim ve 84 ay vade fırsatı

Kiler GYO tarafından sektöre kazandırılan Referans Güneşli projesinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim ve 84 ay vade fırsatı sunuluyor.

Kiler GYO tarafından sektöre kazandırılan Referans Güneşli projesinde peşin ödemlerde yüzde 20 indirim ve 84 ay vade fırsatı sunuluyor.

Konut sektörünün kaliteli ve güvenilir projeleriyle öne çıkan ismi Kiler GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de hayata kazandırılan Referans Güneşli projesinde ev sahibi yapan bir kampanya sunuluyor. Kampanya kapsamında konut satın almak isteyenler peşin ödemelerinde yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat ödeyerek 84 ay veya 120 ay vade farksız ödeme koşullarına sahip olabiliyorlar.

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan ister yüzde 5 peşin 84 ay vade farksız ister peşin ödeyerek yüzde 20 indirimli şekilde daire satın alınabiliyor.

Güven vaat eden projeleriyle konut sektörünün lider gayrimenkul yatırım ortaklığı Kiler GYO tarafından sektöre kazandırılan sektöre kazandırılan Referans Güneşli’de toplam 208 konuta yer verildi. Hemen teslim durumunda olan konutlar 57 metrekare ile 196 metrekare aralığında tasarlandı. Projede her zevk ve ihtiyaca karşılık verebilecek 1+1’den 4,5+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor.

Metrekare fiyatlarının 3 bin 900 TL’den başlangıç gösterdiği proje Tem Otoyolu’na ve Basın EKspres Yolu’na bağlantı sağlayan 2 ana bulvarın kesişim noktasında metro durağının hemen yanında yer alıyor. Merkezi konumu ve sosyal donatılarıyla gözde hale gelen projede sosyal ayrıcalıklar olarak 1+1 daireler hariç her daireye bir adet depo, her daireye bir adet kapalı otopark, çocuk oyun odası, kapalı yüzme havuzu, hobi salonu, misafir odaları, yürüyüş parkuru, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi sunuluyor.

Eğitim kurumlarına, ana ulaşım yollarına, alışveriş merkezlerine, çeşitli 5 yıldızlı otellere, iş ve finans merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken proje hem sosyal donatıları hem uygun fiyatları hem de merkezi konumuyla hem yatırımcı hem de oturumcudan tam not aldı.

Üstelik geliştirilen yüzde 5 peşin 84 ay ya da 120 ay vade farksız taksitlendirme ve peşin ödemelerde yüzde 20 oranında indirim kampanyasıyla proje konut sahibi olabilmeyi kolaylaştırıyor.