Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Referans Kartal Kordonboyu'nda lansmana özel avantajlı satışlar devam ediyor

Kiler GYO'nun Anadolu yakasının yüksek prim getiren bölgelerinden Kartal'da konumlandırdığı projesi Referans Kartal Kordonboyu'nda satışlar başladı.

Referans markasıyla konut projeleri geliştiren Kiler GYO'nun Anadolu yakasında hayata geçirdiği son projesi Referans Kartal Kordonboyu'nda daire satışlarına geçtiğimiz ay başlandı. İnşaat çalışmalarının sürdüğü proje 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde İstanbul'un en değerli bölgelerinden Kartal'da yükseliyor.

Yüksek prim getirisiyle yatırımcının ilgisini çeken Referans Kartal Kordonboyu projesi 17 katlı tek blokta 94 daire ve 11 dükkandan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değiştiği projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Yüzde 15 indirim fırsatı

Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projede daire fiyatları 412 bin TL ile 1 milyon 835 bin TL arasında değişiyor. Yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği projede peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 15 indirim avantajı uygulanıyor. Projeden vadeyle daire sahibi olmak isteyenler ise yüzde 25 peşinat ödeyerek 36, yüzde 50 peşinat ödeyerek 48 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanabiliyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre yüzde 30 peşinat ödeyenler 1 yıl sonra yüzde 35, 2 yıl sonra ise yüzde 35 ara ödeme yapıyor. Kalan yüzde 10'luk kısım ise şirket bünyesinde vade farksız taksitlendiriliyor.