Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Referans Kartal Towers'ta cazip fiyatlarla satışlar sürüyor

Mayıs ayında basın mensuplarına tanıtılarak satışlarına başlanan Kiler GYO'nun en yeni projesi Referans Kartal Towers'ta cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor

Geçtiğimiz ay iki yeni konut projesinin satışlarına başlayan Kiler GYO, Referans Kartal Towers projesinde yatırımcılara uygun ödeme koşullarıyla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Daire fiyatlarının 260 bin TL'den başladığı projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyerek 48 ay sıfır faiz kampanyasından yararlanabiliyor.

Kartal sahiline yakın konumuyla dikkkat çeken projelerden Referans Kartal Towers, 31 katlı ve 24 katlı 2 blokta toplam 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Referans Kartal Towers'ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 normal daireler ile 5+1, 4+1 ve 3+1’den oluşan penthouse daireler de yer alıyor. Projede 1+1 dairelerin büyüklükleri 49 metrekareden başlarken 3+1 dairelerin büyüklükleri 155 ila 172 metrekare arasında değişiyor. Penthouse daireler ise 211 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Özellikle çocuklar için birçok oyun ve eğlence alanının bulunduğu Referans Kartal Towers'ın sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Referans Kartal Towers projesi sahil yoluna, metroya, Marmaray’a ve Adalet Sarayı’na iki dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne üç dakika, Kartal İDO İskelesi’ne dört dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO İskelelerine on yedi dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na ise yirmi yedi dakikada ulaşma imkanı sağlıyor.

300 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Referans Kartal Towers’ta daire teslimleri Mayıs 2018’de yapılacak.