Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Regnum Çerkezköy'de 1+1'den 4+1 kadar daire seçenekleri yer alıyor

Tekirdağ’ın Çerkezköy bölgesinde yaşama kazandırılan Regnum Çerkezköy Tekirdağ projesinde 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor.

Trakya bölgesinin en hızlı gelişen ve yenilenen şehirlerinden Tekirdağ’ın gözde ilçelerinden Çerkezköy’de yaşama kazandırılan Regnum Çerkezköy projesi ilçede yer alan Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde inşa ediliyor.

OP Grup kalitesiyle Tekirdağ’ın gözde lokasyonunda yaşama kazandırılan Regnum Çerkezköy projesinde fiyat listesi, ödeme planları, daire sayısı gibi birçok detay henüz belli olmadı. Proje hakkındaki tüm detayların kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Proje hakkındaki tüm güncel bilgileri ve kampanyaları Emlak Gündem sitemizden takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

REGNUM ÇERKEZKÖY DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Daire ve dükkân seçeneklerine yer verilen proje karma konseptle yaşama geçiriliyor. Regnum Çerkezköy projesinde konut alıcılarına 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 41 metrekareden başlangıç göstererek 333 metrekareye kadar yükseliyor.

10 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Regnum Çerkezköy projesinde toplam 6 adet blok bulunuyor. 6 bloka yer verilecek projede estetik mimari ve zengin sosyal olanaklar da dikkat çekiyor.

Duyurulduğu andan itibaren sektörde sık sık adından bahsettiren Regnum Çerkezköy projesinde yer alan dairelerin teslimlerinin Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Regnum Çerkezköy Tekirdağ’da yer alan dairelerin en küçüğü 41,08 metrekare büyüklüğünde ve en büyüğü de 333,1 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Trakya’nın dikkat çeken ili Tekirdağ’da hayata kazandırılan Regnum Çerkezköy projesinde ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

REGNUM ÇERKEZKÖY SOSYAL OLANAKLAR

Regnum Çerkezköy Tekirdağ projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

Kapalı yüzme havuzu

  • Çocuk oyun alanları
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark