Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Relax Plus'ta fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor

Fırat Life Style, Dimaş İnşaat, Mikro İnşaat ve Evon İnşaat'ın Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde inşa ettiği Relax Plus projesinde teslimler iki ay sonra başlayacak.

Ankara'nın yatırım değeri yüksek yaşam alanlarından Yenimahalle'de yükselen Relax Plus projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor. Toplamda bin 500 daireden oluşan projede alanları 42 metrekare ile 61 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tiplerinde daireler yer alıyor. Ankara'nın en büyük projelerinden biri olarak yükselen Relax Plus'ta teslimlerin Mart 2017'de yapılması öngörülüyor.

Banka kredisiyle kolayca daire sahibi olunabilen projede 1+1 daireler 240 bin TL ile 285 bin TL arasında, 2+1 daireler 259 bin TL ile 299 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 4 bloğunda satışların tamamlandığı Relax Plus projesi zemin+17 katlı 7 bloktan meydana geliyor.

"Hayatın artısı" sloganıyla lanse edilen proje tamamlandığında 1+1 dairelerin bin TL'den, 2+1 dairelerin ise bin 400 TL'den kiracı bulacağı tahmin ediliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, Türk hamamı, fitness merkezi, yüzme havuzu ve sauna yer alıyor.