Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Relax Plus'ta yaşam başladı

Fırat Life Style, Dimaş İnşaat, Mikro İnşaat ve Evon İnşaat ortaklığında Ankara Yenimahalle'de konumlandırılan Relax Plus projesinde hemen teslim satışlar sürüyor.

Ankara'nın en değerli yaşam alanlarından Yenimahalle Yaşamkent'te inşa edilen Relax Plus projesinin teslimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Sınırlı sayıda dairenin satışına devam edilen Relax Plus projesinde toplam bin 500 daire yer alıyor. 39 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede büyüklükleri 42 metrekare ile 61 metrekare aralığında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Toplam 7 bloktan oluşan Relax Plus projesinde daire fiyatları 159 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Albaraka Türk ve Türkiye Finans Bankası ile anlaşması bulunan projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, sauna, Türk hamamı, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi mevcut.

"Hayatın artısı" sloganıyla yatırımcıya sunulan Relax Plus projesinden daire sahibi olan yatırımcılar, dairelerine hızlıca kiracı bulabiliyor. Projede yer alan daireler minimum bin TL'den kiralanıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.relaxplus.com.tr adresinden ya da 444 3 757 numaralı telefondan erişilebiliyor.