Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Relax Yaşamkent’te fiyatlar 259 bin TL’den başlıyor

Ankara Yaşamkent’te hayata geçirilen Relax Yaşamkent’te fiyatlar 259 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimler ise Nisan 2020’de gerçekleşecek.

Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat tarafından hayata geçirilen Relax Yaşamkent projesi, Ankara Yaşamkent’te yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Nisan 2020’de yapılacağı Relax Yaşamkent’te fiyatlar 259 bin TL’den başlıyor.

423 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Relax Yaşamkent; 14 bin 922 metrekare üzerinde tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı toplam 423 adet konuttan meydana geliyor. Relax Yaşamkent’teki konutlar 77 metrekare ile 78 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

RELAX YAŞAMKENT FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Relax Yaşamkent’teki daireler 259 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, dairelerin büyüklüğü ve özelliğine göre 498 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Firma bünyesinde 12 aya kadar sıfır faiz imkanı sunulan Relax Yaşamkent’te Halkbank’tan anlaşmalı faiz oranlarından kredi kullanılabiliyor.

Relax Yaşamkent’teki konutların Nisan 2020’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Relax Yaşamkent projesinde üç blok konut, bir blok ise ticari ünitelere ayrıldı. Ticari ünitelerin yer aldığı blokta dört adet asma katlı dükkan ve bir adet ofis yer alıyor.

Üniversiteler ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Relax Yaşamkent, ulaşım kolaylığı ve yaşam modeli ile öne çıkıyor.