Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Residence Inn Deluxia’da satışlar başladı

İstanbul Bahçeşehir’de yükselen Residence Inn Deluxia’da satışlar başladı. Fiyatların 340 bin TL’den başladığı proje, kolay ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Teknik Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçirilen Residence Inn Deluxia projesinde lansman öncesi satışları başladı. Fiyatların 340 bin TL’den başladığı Residence Inn Deluxia’da kolay ödeme seçenekleri sunuluyor.

178 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Residence Inn Deluxia; 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 178 konuttan meydana geliyor. Residence Inn Deluxia’da yer alan konutların büyüklükleri 35 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor.

RESİDENCE INN DELUXIA FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

  • 1+0 konutlar 340 bin TL’den,
  • 1+1 konutlar 354 bin TL’den,
  • 2+1 konutlar 591 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

RESİDENCE INN DELUXIA ÖDEME SEÇENEKLERİ (EKİM 2018)

Residence Inn Deluxia’da yüzde 10 indirim uygulanıyor. İndirimli fiyatın üzerinden yüzde 25 peşinatla Residence Inn Deluxia’da konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedelin yüzde 10’u olmak üzere iki ara ödeme talep ediliyor. Yüzde 55’lik bedel için ise şirket bünyesinde 60 ay 0.98 vade farklı taksit imkanı sunuluyor. Residence Inn Deluxia’da peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Residence Inn Deluxia’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlandı.

OTEL KONSEPTİNDE HAYATA GEÇİRİLİYOR

Otel konseptli mimarisi ile dikkat çeken Residence Inn Deluxia projesi, konut sakinlerine Bahçeşehir Göleti manzarası sunuyor. Residence Inn Deluxia’da yer alacak olan konut sakinlerine kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve birçok sosyal aktivite alanı sunulucak.

AVM’LERE YAKINLIĞIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Yükseldiği konumu ile öne çıkan Residence Inn Deluxia; Akbatı AVM'ye ise 10 dakika, Mall of İstanbul'a 15 dakika, Aqua Florya'ya 25 dakika, İstanbul yeni havalimanına ise 30 dakika yakınlıkta yer alıyor.