Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Resim İstanbul'da yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Projede fiyatlar 523 bin 395 TL'den başlıyor.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan ilçelerinden Sancaktepe'de 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde kurulan Resim İstanbul projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor. Yaşamın bir süre önce başladığı projede; alanları 66 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 1.310 daireye yer veriliyor.

Resim İstanbul'da kısa süre için geçerli olacak kampanya kapsamında; projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 523 bin 395 TL'den başladığı Resim İstanbul projesinin ödeme planına göre; yüzde 10 peşinatı ödedikten bir yıl sonra yüzde 10'luk bir ara ödeme daha yapılıyor. Kalan bedel ise banka kredisi ya da şirket bünyesinde vade fırsatından yararlanarak taksitlendirilebiliyor.

Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan projede; kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul, aynı zamanda metro ile Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 34 ve Taksim’e de 44 dakikalık mesafede yer alıyor.