Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Resim İstanbul'dan daire sahibi olanlar Ocak 2019'a kadar ödeme yapmıyor

Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de inşa ettiği Resim İstanbul projesinde başlatılan kampanya kapsamında, projeden yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıran Resim İstanbul'da hemen teslim satışlar devam ediyor. Yaşamın bir süre önce başladığı projede; alanları 66 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 1.310 daire yer alıyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde geliştiriliyor.

Daire fiyatlarının 523 bin 395 TL'den başladığı Resim İstanbul projesinin ödeme planına göre; projeden 30 bin TL peşinat ödenerek konut sahibi olunabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sunulduğu Resim İstanbul'da dileyenler; evlerini şimdi teslim alıyor, ödemeye ise Ocak 2019'da başlayabiliyor.

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul, aynı zamanda metro ile Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 34 ve Taksim’e de 44 dakikalık mesafede yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları bulunuyor.