Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Robbie Williams’tan eşi Ayda Field’a Valide Sultan Dairesi jesti

Robbie Williams, üçüncü kez anne olan eşi Ayda Field için Topkapı Sarayı’ndaki Valide Sultan Dairesi’nin benzerini, Kaliforniya’daki malikanesine inşa etti.

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, üçüncü kez anneliği tadan Türk asıllı oyuncu Ayda Field için tarihi bir hediye inşa ettirdi. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Robbie Williams, Kaliforniya’daki malikanelerine Topkapı Sarayı’ndaki Valide Sultan Dairesi’nin benzerini yaptırdı.

UNUTULMAZ BİR HEDİYE İÇİN KOLLARI SIVADI

2010’da hayatlarını birleştiren Robbie Williams ve Ayda Field çiftinin mutluluğu geçen ay dünyaya gelen “Colette” ismini verdikleri kız çocuğuyla taçlandı. Eşi Ayda’ya unutulmaz bir hediye vermek isteyen Robbie Williams, rotasını Topkapı sarayına çevirdi. Williams, Kaliforniya’daki malikanelerine Topkapı Sarayı’ndaki Valide Sultan Dairesi’nin benzerini yaptırdı.

TOPKAPI SARAYI’NDA İNCELEMELER YAPTIRDI

Sultan III. Murad'ın annesi Nurbanu Sultan için yaptırdığı ve 18. yüzyılın sonlarına doğru Sultan III. Selim'in ikinci bir kat eklettirdiği Valide Sultan Dairesi’ni detaylandırması için 12 kişilik ekip tutan Robbie Williams, Topkapı Sarayı’nda incelemeler yaptırdı.

1 MİLYON DOLARA MÂL OLDU

Ayda Field’in gördüğünde hayran kaldığı Valide Sultan Dairesi'ni yaptırmaya karar veren Williams, bunun için toplam 1 milyon dolar harcadı.