Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Rönesans Hayat'ın ayrıntıları belli oldu

Rönesans Gayrimenkul imzasıyla Maltepe'de yükselecek olan Rönesans Hayat projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Rönesans Gayrimenkul'ün en yeni projesi olan Rönesans Hayat, İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yükselemeye hazırlanıyor. Bir konut bloğu, bir ofis bloğu ve alışveriş merkezinden oluşacak olan karma bir proje olarak hayata geçirilecek Rönesans Hayat'ta satışların ise yakın bir tarihte başlaması bekleniyor.

250 milyon dolarlık yatırımla 41 bin 725 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Rönesans Hayat'ta teslimlerin ise 2017 yılının Mart ayında yapılması öngörülüyor. Toplamda 3 bloktan meydana gelecek olan Rönesans Hayat'ta toplam 500 birim bulunuyor. Bu birimlerin 220'si konut, 280'inin ise ofis olması planlanıyor. İçerisinde 5 katlı bir alışveriş merkezinin de bulunacağı proje Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Adliye Sarayı'na yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Adalar manzarası ve lokasyonuyla büyük ilgi görmesi beklenen proje yüksek prim avantajıyla da bölgedeki projeler arasında bir adım öne çıkıyor.