Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Rönesans Hayat'ın ayrıntıları belli oldu

Rönesans Gayrimenkul imzasıyla Maltepe'de yükselecek olan Rönesans Hayat projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Rönesans Gayrimenkul'ün en yeni projesi olan Rönesans Hayat, İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yükselemeye hazırlanıyor. Bir konut bloğu, bir ofis bloğu ve alışveriş merkezinden oluşacak olan karma bir proje olarak hayata geçirilecek Rönesans Hayat'ta satışların ise yakın bir tarihte başlaması bekleniyor.

250 milyon dolarlık yatırımla 41 bin 725 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Rönesans Hayat'ta teslimlerin ise 2017 yılının Mart ayında yapılması öngörülüyor. Toplamda 3 bloktan meydana gelecek olan Rönesans Hayat'ta toplam 500 birim bulunuyor. Bu birimlerin 220'si konut, 280'inin ise ofis olması planlanıyor. İçerisinde 5 katlı bir alışveriş merkezinin de bulunacağı proje Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Adliye Sarayı'na yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Adalar manzarası ve lokasyonuyla büyük ilgi görmesi beklenen proje yüksek prim avantajıyla da bölgedeki projeler arasında bir adım öne çıkıyor.