Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Rosa Maltepe’de alıcının şartlarına uygun ödeme imkanları sunuluyor

Gülpetek İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakasının gözde ilçelerinden Maltepe’de konumlandırılan Rosa Maltepe’de kişiye özel ödeme imkanları sunuluyor.

Gülpetek İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakasının gözde ilçelerinden Maltepe’de konumlandırılan Rosa Maltepe’de kişiye özel ödeme imkanları sunuluyor.

2 kule şeklinde tasarlanan projede tek kulede 16 kat yer alıyor. Toplam 148 konutun bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verildi.

4 bin 800 metrekare aralığında hayata geçirilen projede fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenlerin şartlarına uygun ödeme alternatifleri de geliştirilerek ev sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Rosa Maltepe projesi E-5’ve metroya yakın mesafede yer alıyor. Alıcısına deniz ve adalar manzarası sunan projede anahtar teslimleri ise Nisan 2019’da yapılacak.

Projede sakilerin hayatlarını renkli kılacak ve kolaylaştıracak kapalı ve açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, hamam, kapalı ve açık otopark, basketbol sahası, kapalı ve açık oyun alanları ,yürüyüş parkuru , güvenlik ve otopark bulunuyor.