Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Rotamavi Kartal teslim için gün sayıyor

APG İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Rotamavi Kartal projesinde fiyatlar 354 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Eylül ayında başlanması planlanıyor.

APG İnşaat'ın ilk projesi olarak Kartal Yakacık'ta 6 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Rotamavi projesinde toplam 188 konut ve 5 ticari birime yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede alanları 62 metrekare ile 347 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Eylül ayında teslimlerine başlanacak olan Rotamavi Kartal projesinde 1+1 daireler 354 bin TL'den, 2+1 daireler 540 bin TL'den, 3+1 daireler ise 814 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen proje tamamlandığında dairelerin minimum yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülüyor.

E-5'in yakınında, TEM-Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Rotamavi Kartal projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası ve kapalı otopark yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.rotamavi.com adresinden ya da 444 28 78 numaralı telefondan erişilebiliyor.