Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Rotamavi, MIPIM'de görücüye çıktı

APG İnşaat Yatırım tarafından Kartal'da inşa edilen Rotamavi projesi, Fransa'da düzenlenen MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı'nda yabancı yatırımcının beğenisine sunuldu.

Rotamavi projesi Fransa’da düzenlenen MIPIM Fuarı’nda yabancı yatırımcılara tanıtıldı. APG İnşaat Yatırım İcra Kurulu Başkanı ve İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Murat Kalsın, Rotamavi projesinin detaylarını İTO (İstanbul Ticaret Odası)’nun çadırında yatırımcılarla paylaştı.

MIPIM fuarında ağırlıklı olarak yatırım amaçlı taleplerle karşılaştıklarını belirten Murat Kalsın; “Yabancı yatırımcıyı marka projelerimizle ülkemize çekmek için bu fuarlar büyük fırsat. Fuarda karşılaştığımız yatırımcılar Türkiye’deki gayrimenkul piyasasıyla yakından ilgili. Konut yatırımına ilişkin yasal prosedürlerden kamu yatırımlarının lokasyonlarına kadar bilgi alıyorlar. Yürürlüğe giren yabancıların konut ve ticari ünite yatırımlarında vatandaşlık verilmesi hususunu da büyük avantaj olarak görüyor” dedi.

Rotamavi'de teslimler Eylül ayında başlayacak

188 konut ve 5 ticari üniteden oluşan projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 4 tip daire seçeneği sunulurken, bahçeli büyük teraslı daireler ile özel loft daireler de yer alıyor. Rotamavi maksimum kullanılabilirlik sağlayan, tamamı güney cepheli daire seçenekleriyle de konut projelerinden ayrışıyor. Tüm dairelerin deniz manzarasına cepheli olduğu projede 1+1’ler 62 ile 80 metrekare, 2+1’ler 90 ile 123 metrekare arasında değişirken, 3+1’ler 153 metrekare ve 4+1’ler 280 metrekare büyüklüğe sahip. 1+1 loft daireler 115 metrekare, 2+1 loft daireler 143 ile 158 metrekare, 3+1 loft daireler 278 ile 347 metrekare ve 4+1 loft daire ise 280 metrekare büyüklüğünde.

Yüksek standartlarda bir yaşam vadeden Rotamavi, konumuyla da değer kazanıyor. E-5 Otoyolu’na 2, sahilyoluna 5 ve TEM’e 7 dakika uzaklıkta olan proje, bölgenin en değerli noktasında yer alıyor. İnşa çalışmaları hızla ilerlleyen Rotamavi’de teslimler ise Eylül 2017’de yapılacak.