Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Rotamavi'de teslimler Eylül ayında başlayacak

APG İnşaat'ın İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da hayata geçirdiği Rotamavi projesinde satışlar devam ediyor. Projeden yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmak mümkün.

Arkon İnşaat’ın sahibi Murat Kalsın, Ferhat Kalsın ve Serhat Kalsın’ın girişimiyle kurulan APG İnşaat'ın Kartal'da konumlandırdığı ilk projesi Rotamavi Kartal'da inşaat çalışmaları sürüyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 62 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Toplamda 188 konut ve 5 ticari birimin bulunduğu projede bahçeli büyük teraslı daireler ile özel loft daireler de yer alıyor.

Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülen proje, 120 milyon TL'lik yatırımla yükseliyor. Yatıırmcılarına sunduğu Adalar ve deniz manzarasının yanı sıra E-5 Otoyolu’nun yakınında ve TEM – Samandıra Kartal bağlantı yolu üzerindeki konumu ile dikkat çeken Rotamavi projesinde yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. Sıfır faizle 60 ay ya da 0,45 faiz oranıyla 120 ay faiz imkanının da bulunduğu projede KDV oranı ise yüzde 1.

Sosyal donatı alanları arasında peyzajlı dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, fitness salonu, açık yüzme havuzu ve piknik alanının yer aldığı Rotamavi Kartal projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.rotamavi.com adresinden ya da 444 28 78 numaralı telefondan erişilebiliyor.