Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Route İstanbul yatırımcısına yüksek prim vadediyor

Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Route İstanbul'da konutların metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL'den başlıyor. Projede teslimler Eylül 2018'de yapılacak.

Atatürk Havalimanı’nın, İFM ve CNR Expo Fuar merkezleri, Dünya Ticaret Merkezi ile Kültür Üniversitesi’nin yanı başında yükselmesi sebebiyle yatırımcısına yüksek prim vadeden Route İstanbul'da 302 konut ve 20 ticari ünite bulunuyor. Şehrin en lüks semtlerinden biri olan Ataköy'de hayata geçirilen Route İstanbul projesi KDV oranının yüzde 1 olmasıyla da yatırımcıya büyük bir avantaj sunuyor.

Satışlarına geçtiğimiz günler başlanan Route İstanbul'da alanları 75 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede 1+1 daireler 570 bin TL'den, 2+1 daireler ise 880 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Özyazıcı İnşaat'ın bölgedeki ikinci projesi olarak yükselen Route İstanbul şehrin önemli alışveriş merkezleri ve üniteversite kampüslerinin de oldukça yakınında yer alıyor. Route İstanbul’da teslimlerin ise 2018’in Eylül ayında başlaması planlanıyor.