Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Route İstanbul'da teslimler Eylül 2018'de başlayacak

Özyazıcı İnşaat tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Route İstanbul projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 570 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Ataköy'de yükselen Route İstanbul projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun bir süre ön talep toplanan proje yatırımcılardan büyük ilgi gördü. "Dikkat kazanç" sloganıyla lanse edilen Route İstanbul'da daireler 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlandı. Toplamda 302 dairenin yer aldığı projede 20 adet bağımsız ticari birime de yer veriliyor.

Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 120 metrekare arasında değiştiği Route İstanbul'da 1+1 daireler 570 bin TL'den, 2+1 daireler ise 870 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 500 TL'dne başladığı projeden banka kredisiyle kolayca daire sahibi olunabiliyor.

Yüzde 1 KDV oranı ayrıcalığıyla satışa sunulan Route İstanbul projesi E-5 Otoyolu'nun hemen yanında, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 2 dakika mesafede uzaklıkta yükseliyor. İki bloktan oluşan projenin teslimlerine Eylül 2018'de başlanması hedefleniyor. Özyazıcı İnşaat'ın Ataköy'de inşa ettiği ikinci proje olan Route İstanbul, metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.