Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Roya Nova projesinde 5 bin 800 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı

İnşaat sektörünün lider isimlerinden Roya Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçirilen Roya Nova projesinde çok özel avantajlar sunuluyor.

Sektörün lider isimlerinden bir tanesi olarak dikkat çeken Roya Yapı İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Ataşehir’de hayata kazandırılıyor. Roya Nova hemen İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yükseliyor.

Çok özel avantajlar ile konut sahibi yapan Roya Nova projesinde anahtar teslimlerinin 2019 yılı içerisinde gerçekleştirileceği tahmin ediliyor. Stüdyo daire seçeneğinden 2+1’e kadar konut seçenekleri sunulan Roya Nova konut projesi konumu ile geleceğe karlı bir yatırım imkânı sağlıyor.

Yüksek prim getirmesi beklenen Roya Nova konut projesinden sağlanan imkanlarla ayda 5 bin TL ödeyerek kira öder gibi konut sahibi olabilmek mümkün. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 800 TL’den başlangıç gösterdiği projeden konut sahibi olmak isteyenler ayda sadece 5 bin TL ödeyerek ‘kira öder gibi’ karlı bir yatırıma imza atma şansı elde ediyorlar.

Roya Yapı’nın İstanbul Ataşehir’de yer alan Finans Merkezi’nin yanı başında konumlandırdığı konut projesi Roya Nova’da metrekare birim fiyatları 5 bin 800 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere ayda 5 bin TL taksitle kira öder gibi ev sahibi imkânı ve 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Cazip ödeme koşulları ile konut satın alma hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye aday Roya Nova konut projesinde anahtar teslimlerinin ise önümüzdeki yıl içinde yapılması hedefleniyor.