Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Roya Nova'da lansmana özel 5 bin TL taksitle konut alma fırsatı

Roya Yapı'nın hayata geçirdiği Roya Nova Rezidans projesinden lansmana özel kampanyayla sadece 5 bin TL taksitle konut satın alabilmek mümkün.

Roya Yapı tarafından inşa edilen Roya Nova Rezidans projesine 32 katlı tek blokta 25 daire bulunuyor. Projede resmi satışlar başladı.

Bugün (21 Aralık Perşembe) lansmanı gerçekleştirilen Roya Nova projesinde satışlar başladı. Gerçekleştirilen basın toplantısında proje, sektör temsilcilerine, basın mensuplarıa ve yatırımcılara tanıtıldı.

İstanbul Ticaret Merkezi'ne çok yakın konumuyla dikkat çeken proje hem farklı ihtiyaçlara karşılık gelen konut tipleri hem de yüksek prim değeri ile dikkat çekiyor. Projenin yatırımcısına yüzde 40 oranında prim sağlaması bekleniyor. Benzeri lüks projelerden bir diğer ayırt edici özelliği ise metrekare aidatlarının uygunluğu. benzer projelerde metrekaresi 6-7 TL2ye kadar çıkabilen aidat bedelleri projede metrekare 2,5 TL olarak belirlendi.

Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Projede dairelerin büyüklükleri ise net 27,60 ile 67,15 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

1+0 daireler 266.916 TL’den başlayan fiyatlarla, 1+1 daireler 4.233.574 TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler ise 626.052 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Firma bünyesinde 36 aya varan vade imkanı sunulan Roya Nova Rezidans projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Yüzde 20'lik peşinat bedeli ise teslim tarihi olarak belirlenen Aralık 2019'da ödenebiliyor.

Projenin yüzde 40 oranında prim yapması bekleniyor.

İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yükselen proje birçok önemli noktaya yürüme mesafesinde yer alıyor.

Projeden daire almak isteyenler lansmana özel fiyatlarla 5 bin TL taksitle hayallerindeki konuta sahip olabilme imkanı yakalıyor.

Projede aidatların ise metrekare başına 2,5 TL olması planlanıyor.

Roya Yapı'nın yeni projesi Roya Nova Rezidans projesinin basın tanıtımında Roya Rosa ve Roya Gold projelerinin yolda olduğu müjdesi de verildi.