Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Roya Rosa Sancaktepe'de satışlar 2019'da!

Raya Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Sancaktepe’de yükselen Roya Rosa projesinde satışların 2019 yılında başlayacağı tahmin ediliyor.

Sektörün nitelikli isimlerinden raya Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinin başında yer alan Sancaktepe’de sektöre kazandırılan Roya Rosa Sancaktepe projesinde konut satışlarının önümüzdeki yıl içerisinde başlaması bekleniyor.

Raya Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkezi ilçesi Ataşehir’de hayata geçirilen Roya Nova’nın yapım aşaması ve satışları sürüyor. Roya Rosa adıyla sektöre kazandırılan projenin basın lansmanı ise önümüzdeki yıl yapılacak. Tanıtımın ardından projede yer alan konutların satışı da start alacak.

Roya Rosa Sancaktepe projesi karma konseptte hayata geçiriliyor. Projede konutlara, ticari birimlere ve ofis seçeneklerine yer veriliyor. 300 milyon TL’lik dev bir yatırımla hayata geçirilen Roya Rosa Sancaktepe projesi Sinpaş Aqua City 2010 projesinin yanında yer alan KİPA’nın arazisinin üzerinde yükseliyor.

Roya Rosa projesi İstanbul Anadolu Yakasının en nezih ilçelerinden bir tanesi olan ATaşehir’e bağlı Emek Mahallesi’nde Dudullu mevkiinde hayata geçiyor.

Roya Rosa Sancaktepe karma konseptli projede henüz ödeme planları, teslim tarihleri ve fiyat listesi belli olmadı. Projeye dair tüm detayları Emlak Gündem sitemizden öğrenebilirsiniz.

Mimari özellikleri ve merkezi konumu ile dikkat çekmeyi başaran Roya Rosa Sancaktepe’nin sosyal olanakları arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Sauna
• Yeşil alan
• Güvenlik
• Otopark
• Cafe
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.