Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Garden dairelerin yüzde 70'i sahiplerini buldu

Royal Group imzasıyla İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da inşa edilen Royal Garden projesinde satışların yüzde 70'i tamamlandı.

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Royal Garden projesi yüksek yatırım değeri sunarken aynı zamanda prestijli bir yaşam vadediyor. Satışların yüzde 70’inin tamamlandığı projede anahtar teslim tarihi ise 31 Aralık. 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde yükseliyor. 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projenin yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılıyor. Royal Garden Kartal Residence'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor. Tüm dairelerde geniş teras ve balkonlara yer verilen Royal Garden Kartal projesinde dairelerin net tavan yüksekliği 3.5 metre olarak tasarlanıyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Royal Garden Kartal’da; bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları da bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları ile adeta beş yıldızlı termal otel konforu sunuyor.

Yatırımcısına trafikten uzak bir yaşam vadeden Royal Garden projesi; E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede yer alıyor.