Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Garden Kartal'da kampanyadan yararlanmak için son gün 15 Eylül

Royal Group'un Kartal'da geliştirdiği Royal Garden Kartal projesinde başlatılan sonbahar kampanyası kapsamında, peşin alımlara özel yüzde 15+5 indirim fırsatı sunuluyor.

Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesi 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde inşa ediliyor. 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projenin yüzde 80’inin yeşil alandan oluşuyor. Toplam 400 daireden meydana gelen projede büyüklükleri 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor.

Royal Garden Kartal'da 1+1 daireler 413 bin TL, 2+1 daireler 562 bin TL, 3+1 daireler ise 808 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Projede sonbahara özel başlatılan kampanya kapsamında, yatırımcılara yüzde 15+5 oranında indirim fırsatı sunuluypr. Peşin alımlarda geçerli olan kampanya 15 Eylül'e kadar geçerli olacak.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Royal Garden Kartal’da; bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları da bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları da yer alıyor.

E-5’e ve sahil yoluna oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna ise 3.5 kilometre uzaklıkta bulunan Royal Garden Kartal projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede konumlandırılıyor.