Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Garden projesi Aralık’ta teslim edilecek

Royal Group güvencesiyle İstanbul Kartal’da inşa edilen Royal Garden projesi Aralık 2017’de teslim edilecek.

13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan Royal Garden projesi 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde yükseliyor. Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projenin yüzde 80’lik kısmı yeşil alanlardan oluşuyor.

Royal Garden Kartal Residence'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde 400 daire yer alıyor.

Aralık 2017’de teslim edilecek

Royal Garden Kartal’da çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları, yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna ve buhar odaları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede yükseliyor. Royal Garden projesinin teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak açıklandı.