Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Garden projesi Kartal’da yükseliyor

Royal Group tarafından Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da inşa edilen Royal Garden Kartal projesi 180 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da konumlanan Royal Garden Kartal projesi 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok şeklinde dizayn ediliyor.

Royal Garden Kartal projesinde büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler yer alıyor.

Royal Garden Kartal’da; çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları, bisiklet yolu, koşu yolu, yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA, Türk hamamı, sauna, buhar odaları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Mutlu bir yaşam sunmak için çalışmaların yoğun olarak devam ettiği projede 1+1 den 5+1 e kadar tüm dairelerde geniş teras ve balkonlara yer veriliyor.

Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre uzaklıkta bulunuyor.