Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Garden Yakacık için ön talep toplanmaya başlandı

Royal Group'un Kartal'da inşa edeceği yeni projesi Royal Garden Yakacık için ön talep toplama çalışmalarına başlandı. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da konumlandırdığı Royal Garden Kartal projesinde satışlara tüm hızıyla devam eden Royal Group, yeni projesi Royal Garden Yakacık için çalışmalara başladı. Kartal'ın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yakacık'ta 11 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Royal Garden Yakacık projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Satışlarına 2017'nin son günlerinde başlanması planlanan Royal Garden Yakacık projesinde toplam 242 konuta yer veriliyor. 5 bloktan meydana gelen projede; alanları 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubles tipinde dairelere yer alıyor. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Royal Garden Yakacık'ta konutların yanı sıra ticari birimler de bulunuyor.

70 milyon TL yatırımla inşa edilecek olan Royal Garden Yakacık projesi; E-5'e 1,1 kilometre, sahil yoluna 2,5 kilometre, TEM'e 1 kilometre, Kadıköy'e 20 kilometre, Altunizade'ye 20 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 22 kilometre, Kozyatağı'na 20 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 32 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 kilometre, metroya 1 kilometre, İDO'ya ise 2,5 kilometre mesafede yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.royalgardenyakacik.com adresinden ya da 444 5 795 numaralı telefondan erişilebiliyor.