Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Group, Kartal'a 1 milyar TL harcayacak

Anadolu yakasının gözdesi Kartal'da 5 yeni projeye başlamaya hazırlanan Royal Group, 5 yıl içerisinde bölgeye 1 milyar TL'lik yatırım yapmayı hedefliyor.

Önümüzdeki günlerde 5 yeni projeye start vermeye hazırlanan Royal Group, 3 yıl içerisinde 2 bin konuta imza atmaya hazırlanıyor. 5 yıllık süre içerisinde bölgeye 1 milyar TL'lik yatırım yapacaklarını açıklayan Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, inşaatı devam eden projelerinde de satışların sürdüğünü belirtti. Çehreli, "Satışa çıktığımız bir diğer projemiz olan Royal Garden Kartal Residence’da da hem satış hem de inşaat tüm hızıyla devam ediyor. Yeni projelere start vermek için çalışmaları hızlandırdık. Projelerimiz yine Kartal’da yükselecek. Çünkü bölgenin hem deniz hem de Aydoş Ormanları’ndan gelen temiz bir havası var. Ulaşım kolaylıkları da konut alıcısının dikkatini çekiyor. Bölgede teleferik ve havaray ulaşımı da bulunuyor. Kartal dönüşüyor ve İstanbul’daki projelerin yüzde 70’inin denizden uzak olması bölgeyi cazip kılıyor" dedi.

İki yeni projenin detayları belli oldu

Royal Group'un hayata geçireceği 5 yeni projeden ilk satışa çıkacak olan Royal Tria'da 200 konut yer alacak. Şirketin 2016 son çeyreğinde satışlarına başlayacağı Royal Garden Yakacık projesinde ise 250 konut yer alacak. Royal Group'un detayları açıklanmayan diğer 3 projesinden biri ise ofis projesi olarak yükselecek.

Anadolu yakasında butik projelere de hayat verecek olan Royal Group, Maltepe'de 32 konutluk, Kartal'da 126 konutluk iki yeni projeye daha başlayacak. Ticari birimlerin yer aldığı Marin Royal projesi ise Kartal-Pendik sınırında yükselecek.