Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Royal Marin Business Center, Kartal'da inşa ediliyor

Royal Group tarafından Kartal'da konumlandırılan Royal Marin Business Center projesi İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Kartal'da yükseliyor.

Royal Group'un Kartal'da geliştirdiği Royal Marin Business Center projesi 32 metre yüksekliği, 51 metre uzunluğu ve 28 metre genişliğinde tasarlanıyor. 6 katlı tek bloktan oluşan projede ofislerin tavan yükseklikleri ise zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak dizayn ediliyor.

Yaklaşık 2 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Royal Marin Business Center'da toplam 7 bin metrekarelik inşaat alanı bulunuyor. Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.

D100 karayolu üzerinde yapılandırılan Royal Marin Business Center; kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Metro istasyonunun yanı başında yükselen projeden;sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşmak mümkün.