Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sahilin en erişilebilir fiyatlı projesi: Pruva 34

İstanbul Avrupa yakası iş ve yaşamın merkezi Bakırköy’de konumlandırılan Pruva 34 projesi sahilin en uygun fiyatlı projesi olma özelliğini taşıyor.

İstanbul Avrupa yakasının en gelişkin ve gözde lokasyonlarından Bakırköy ilçesinde hayata geçirilen Pruva 34 projesi lük standartlarına karşın erişilebilir fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Projede metrekare fiyatları 4 bin dolardan başlıyor.

Pruva 34 projesinden konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme imkanları sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faizle ödeme avantajı sunuluyor.

Doğa Grubu şirketlerinden Doğa Madencilik tarafından hayata geçirilen ‘Pruva 34’ Marmara Denizi’nin karşısında İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bakırköy’de konumlandırıldı.

Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı, 62 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen ‘Pruva 34’ projesiyle İstanbul’un çok özel lokasyonunda şehrin merkezinde mavi ve yeşilin iç içe olduğu bir yaşam vaat ettiklerini vurguladı.

Ayvacı, “Bakırköy sahil yolunda yükselen ‘Pruva 34’, 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otel olmak üzere toplam 10 bloktan meydana geliyor. İstanbul’un en merkezi noktasında eşsiz lokasyonuyla dikkat çeken aile konseptine uygun olarak tasarlanan projemizde 310 metrekare büyüklüğünde 4+1 ve 363 metrekare büyüklüğünde 5+1 dairelerimiz mevcut. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiri ile tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil yaşam konforu sağlıyor” diye konuştu.

Dünyanın bir numaralı markalarıyla teslim

Dairelerin iç dekorasyonu hakkında da bilgi veren İlyas Ayvacı, şöyle devam etti: “Güvenli, konforlu ve lüks yaşam alanları sunduğumuz Pruva 34’de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau marka fırın ve buharlı fırın, ısıtma çekmecesi, ocak ve davlumbaz ayrıca Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinesi ile Haziran 2018’de teslim edilecek. Rezidans bloklar ile apart otel ve otel bloklarının giriş çıkışları, sosyal tesis ve otopark alanları ayrı ayrı planlandı. Otel blokunun bir tanesini Hilton’a sattık, diğeri ile ilgili de görüşmelerimiz devam ediyor. Bu özel lokasyonda yer alan hem yatırım hem de oturum amaçlı konut almak isteyenlere ‘Pruva Aparts’ blogumuzda 60 ay sıfır faizli ödeme avantajı sunuyoruz.”

Fiyatlar 1 milyon 292 bin TL’den başlıyor

16 ve 17 katlı 7 blokta toplam 239 adet daire bulunuyor. ‘Pruva Aparts’ bloğunda ise 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home- ofis mevcut. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 292 bin TL’den başlıyor. ‘Pruva 34’deki dairelerin konut ruhsatına sahip olması da projenin bölgedeki nadir konut tapulu projeler arasında yer almasını sağlıyor.

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Bakırköy’de mavi ve yeşilin buluştuğu noktada konumlanan ‘Pruva 34’de üst kat daireler dubleks, zemin kat daireler ise bahçe teraslı olarak tasarlandı. Brüt alan metrajı haricinde, tüm dairelere tapu tahsisli 10 metrekare depo alanı ve daire büyüklüğüne göre 3-4 adet kapalı otopark alanı veriliyor.

Islak hacimlerde ithal mermer kaplama

Akıllı ev ve özel iklimlendirme sistemlerine sahip hem modern, hem fonsiyonel malzeme seçimleri ile dikkat çeken ‘Pruva 34’de uluslararası ödüllü markalardan Villeroy& Boch vitrifiye, Dornbracht bataryalar ve tüm ıslak hacimlerde ithal mermer kaplama kullanıldı.

Toplam 107.200 metrekare satılabilir alana sahip olan ‘Pruva 34’de, doğa dostu bir yaklaşımla yeşil alana geniş bir yer ayrılması da projenin dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor. ‘Pruva 34’ün sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odaları, saunalar, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası bulunuyor. Ayrıca sosyal tesis kompleksinde fitness salonu ile birlikte kafe de mevcut.

Pruva 34, Ataköy Marina’ya 1 kilometre, E-5’e 3 kilometre, Avrasya Tüneli’ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre mesafede konumlanıyor.