Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sahilin en uygun fiyatlı projesi Pruva 34’ün örnek daireleri ziyarete hazır

İstanbul Avrupa yakasında iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Bakırköy’de konumlandırılan Pruva 34 projesinin örnek daireleri ziyaret için hazırlandı.

İstanbul’da iş, yaşam, eğlence ve alışveriş merkezlerinden biri olan gözde ilçe Bakırköy’de enfes bir manzaraya karşı geliştirilen Pruva 34 projesinin örnek daireleri ziyaretçilerini bekliyor.

Doğa Madencilik tarafından Bakırköy’de hayata geçirilen projede teslimlerin Haziran 2018’de yapılması bekleniyor. Markalı eşyalarla donatılan proje 62 bin 500 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Sahil yolunda sektöre kazandırılan Pruva 34 projesinde 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart mevcut. Proje genel mimari hatlarıyla 10 blok ve 16 ile 17 katlardan oluşan 7 blok 239 konut şeklinde tasarlandı.

1+1, 2+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen proje geleneksel Türk aile yapısına uygun şekilde ve geniş yaşam alanları oluşturularak tasarlandı. Daireler deniz manzarasına bakıyor.

‘Pruva 34’ün sahilin en uygun fiyatlı projesi olduğunu vurgulayan Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı “güvenli, konforlu ve lüks yaşamın kapılarını aralıyoruz” dedi.

Mavi ve yeşilin buluşma noktası: Pruva 34

İlyas Ayvacı, şehrin merkezinde mavi ve yeşilin iç içe olduğu bir yaşam vaat ettiklerini söyleyerek şöyle devam etti: “Pruva 34’de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau marka fırın ve buharlı fırın, ısıtma çekmecesi, ocak ve davlumbaz ayrıca Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinesi ile Haziran 2018’de teslim edilecek. Akıllı ev ve özel iklimlendirme sistemlerine sahip hem modern, hem fonsiyonel malzeme seçimleri ile dikkat çeken ‘Pruva 34’de uluslararası ödüllü markalardan Villeroy& Boch vitrifiye, Dornbracht bataryalar ve tüm ıslak hacimlerde ithal mermer kaplama kullanıldı. Dairelerimizin konut ruhsatına sahip olması da projenin bölgedeki nadir konut tapulu projeler arasında yer almasını sağlıyor.”

Metrekaresi 4 bin dolardan başlıyor

‘Pruva 34’de üst kat daireler dubleks, zemin kat daireler ise bahçe teraslı olarak tasarlandı. Projede yer alan daireler metrekaresi 4 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. ‘Pruva 34’den konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faizle ödeme avantajı sağlanıyor. Brüt alan metrajı haricinde, tüm dairelere tapu tahsisli 10 metrekare depo alanı ve daire büyüklüğüne göre 3-4 adet kapalı otopark alanı veriliyor.

Doğa dostu proje

Doğa dostu bir yaklaşımla yeşil alana geniş bir yer ayrılması da ‘Pruva 34’ün, dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odaları, saunalar, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası projenin sosyal donatıları arasında bulunuyor.

Ayrıca sosyal tesis kompleksinde fitness salonu ile birlikte kafe de mevcut. Rezidans bloklar ile apart otel ve otel bloklarının giriş çıkışları, sosyal tesis ve otopark alanları ise ayrı ayrı planlandı.

‘Pruva 34’, Ataköy Marina’ya 1 kilometre, E-5’e 3 kilometre, Avrasya Tüneli’ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8 kilometre mesafede yer alıyor.