Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Şahin Tepesi'nde fiyatlar 430 bin TL'den başlıyor

Aşiyankent İnşaat tarafından Adıyaman'da geliştirilen Şahin Tepesi projesinde fiyatlar 430 bin TL'den başlıyor. Projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Adıyaman'da 15 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Şahin Tepesi projesinde toplam 176 daireye yer veriliyor. 4 bloktan meydana gelen Şahin Tepesi Adıyaman'da 230 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Şahin Tepesi'nde konut fiyatları 430 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Adıyaman ve Altınşehir'in merkezinde konumlanan proje AVM ve sağlık merkezlerine oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken Şahin Tepesi projesinde arazinin 12 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılıyor. Her daireye bir araçlık park yeri düşen Şahin Tepesi projesinde 4 bin metrekare kapalı otoparkın dışında misafirlere özel otopark da mevcut.