Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Saklı Bahçe'den yüzde 30 peşinatla konut satın alınabiliyor

Ramsa Yapı tarafından İzmir'in Bornova ilçesinde konumlandırılan Saklı Bahçe projesinden kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olmak mümkün.

İzmir'in en değerli yaşam alanlarından Bornova'da tek blok halinde geliştirilen Saklı Bahçe Bornova projesinde 76 adet daireye yer veriliyor. Alanları 85 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen Saklı Bahçe projesinde teslimlere Temmuz 2019'da başlanması planlanıyor.

Yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Saklı Bahçe İzmir projesinde 2+1 daireler 355 bin TL'den, 3+1 daireler 538 bin TL'den, 4+1 daireler ise 790 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dileyenlere kişiye özel ödeme koşulalrının da sunulduğu Saklı Bahçe projesinde yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam ve yüksek prim imkanı vadediyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, yürüyüş alanları, cep sineması ve basketbol sahasının bulunduğu Saklı Bahçe Bornova; İzmir Otogar'a 5 dakika, Forum Bornova'ya 4 dakika, metroya 3 dakika ve havaalanına 25 dakikalık mesafede yükseliyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Saklı Bahçe projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.ramsa.com.tr adresinden ya da 0 232 374 44 19 numaralı telefondan erişilebiliyor.