Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Saklı Vadi Konakları’nda ayda 2 bin 700 TL’ye konut sahibi olma imkanı

Saklı Vadi Konakları, ayda 2 bin 700 TL’den başlayan taksitlerle yeni alıcılarını bekliyor. Fiyatların 270 bin TL’den başladığı projede teslimler Aralık 2019'da yapılacak

Burçlar Yapı tarafından hayata geçirilen Saklı Vadi Konakları, İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere 7 farklı tipte konut seçeneğinin yer aldığı Saklı Vadi Konakları’nda fiyatlar 270 bin TL’den başlıyor. Saklı Vadi Konakları’nda isteyenler için 2 bin 700 TL ödeme seçeneği, isteyenler içinde nakit ödemede yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

ARALIK 2019’DE YENİ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK

3 bin 250 metrekare üzerinde yükselen Saklı Vadi Konakları; 2 blokta toplam 86 konut ve 8 ticari üniteden meydana geliyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor. Saklı Vadi Konakları’ndaki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

HEM ORMANIN HEM DE ÜNİVERSİTENİN YANI BAŞINDA YÜKSELİYOR

Saklı Vadi Konakları projesi hem ormanın hem de üniversitenin yanı başında yükseliyor. En yakın metro durağına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Saklı Vadi Konakları, İstinye Üniversitesi’nin de hemen yanında konumlanıyor. Saklı Vadi Konakları’nda etrafı açık orman manzaralı yeşile bakan bir hayat vaat ediliyor.

SOSYAL DONATI ZENGİNLİĞİYLE ÖN PLANDA

Saklı Vadi Konakları’nda yer alacak olan konut sakinlerine zengin sosyal donatı ve yaşam alanları sunuluyor. Saklı Vadi Konakları’nda açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, hamam, sauna, dinlenme locası, çocuk oyun alanları yer alıyor. 7/24 özel güvenliğin ve kapalı otoparkın yer aldığı Saklı Vadi Konakları’nda hem bireyler hem de araçları için güvenli bir ortam sunuluyor.